Zdjęcia do dokumentów wykonujemy według aktualnych wymagań urzędów i innych instytucji.
Robimy kilka ujęć i sam wybierasz to, na którym wyglądasz najkorzystniej. Następnie fotografię poddajemy delikatnemu retuszowi i usuwamy niedoskonałości skóry czy zasinienia pod oczami. Finalnie otrzymujesz wersję papierową ( 8 sztuk ) oraz wersję elektroniczną, którą wysyłamy ją do bezpiecznej chmury ( otrzymujesz od nas link oraz kod QR znany tylko Tobie ). Wersje elektroniczne zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do paszportu oraz zdjęcia do wizy i zdjęcia do legitymacji są przechowywane w chmurze przez 6 miesięcy. Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów. Między innymi zdjęcia do dowodu osobistego i paszportu, karty pobytu oraz wizy, prawa jazdy, dyplomu, legitymacji i wiele innych. Możemy zrealizować każdy format zdjęcia do dowolnego dokumentu, i dzięki zaawansowanej technologii druku termosublimacyjnego, zdjęcie otrzymasz natychmiast. Dodatkowo dzięki powłoce UV, którą pokryta jest każda fotografia, jej trwałość wynosi wiele lat.

Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Handlowego Leroy Merlin w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 93 (dawne TESCO). Nie musisz wcześniej awizować wizyty. Po prostu przyjdź, a po kilku minutach wyjdziesz z profesjonalnym zdjęciem do wybranego dokumentu. Zdjęcia zrobione do dowodu osobistego czy zdjęcia do paszportu najszybciej wykonasz w naszym salonie.

W czasie oczekiwania możesz skorzystać z naszych fotokiosków i wydrukować zdjęcia z telefonu lub innego, dowolnego nośnika cyfrowego. Zdjęcia są drukowane na najwyższej jakości papierze i do natychmiastowego odbioru. W ofercie posiadamy również szeroki wybór albumów fotograficznych i ramek, w które możemy oprawić wydrukowane fotografie.
Dzięki fotokioskom znajdującym się w salonie możesz także wydrukować zdjęcia z tekstem, samodzielnie zaprojektować kolaż i wiele innych. Zaprasza Fotograf Łódź Bałuty.

Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do dowodu osobistego

<a href=’https://pl.freepik.com/zdjecia/kobieta’>Kobieta zdjęcie utworzone przez wayhomestudio – pl.freepik.com</a alt=zdjecia do dokumentow-zdjecia do paszportu- zdjecia do dowodu osobistego>